Adelina Ismaili apo Leonora Jakupi? Ja kë zgjedh reperi shqiptar

Janë dy nga emrat më të përfolur në showbizzin shqiptar.

ShowBiz

12/03/2019 22:39

Fjala është për këngëtaret e njohura, Adelina Ismailin dhe Leonora Jakupin të cilat pëlqehen mjaft shumë nga publiku, shkruan lajmi.net.

E në rubrikën “Kë Zgjedh”, të emisionit “Mirage”, javën e kaluar reperi shqiptar, Nushi ka zgjedhur në mes Adelinës dhe Leonorës.

Përgjigjen e tij mund ta mësoni në videon e mëposhtme nga minuta e 2:45, që asesi nuk duhet humbur. /Lajmi.net/

YouTube player