Adelina dhe Edita nuk flasin mes vete? Kjo fotografi dëshmon gjithçka

10:40 | 15 Nentor 2017

Adelina e ka vajzë të dajës Editën.

Por, ndonëse dikur këndonin bashkë, dy këngëtaret kosovare më nuk janë parë shumë bashkë në dalje, duke bërë mediet të flasin për një prishje raporti mes tyre, shkruan lajmi.net

Mirëpo, e vërteta qëndron ndryshe.

Adelina dhe Edita jo veç që flasin mes vete por kanë edhe një raport të ngushtë.

Madje, Adelina ka lënë një koment në foton e Editës të cilën e ka uruar me fjalët më të mira për ditëlindjen e 28-të./Lajmi.net/

23627458_2424369077788579_1256152655_o