Adelina Berisha së shpejti me klip të ri

Derisa po shijon suksesin e këngës 'Jo mo' Adelina Berisha është duke përgaditur edhe një këngë të re.

ShowBiz

07/09/2015 19:30

Siq mësojnë disa burime, kënga është punuar nga Kico ndërsa klipi nga Entermedia.

“Nesër do të fillojë përgatitjet për videoklipin e këngës më të re e cila pritet të dali së shpejti. Kënga është e punuar nga Kico ndërsa videoklipi nga Entermedia. Për veshjen time në videoklip është përkujdesur Yllka dhe Valdete Mustafa ndërsa për grimin Teuta Bajgora”, ka thënë Adelina.

Neve na mbetet të presim dhe të shohim se a do të sjellë edhe një hit tjetër ajo./10minuta/