Adelina Berisha rikthehet në bashkëpunim me Robb Daddy (Video)

Pas shkëputjes nga menaxhmenti i MAX Production, Adelina Berisha ka gjetur strehim tek kompania tjetër 'On Records'

ShowBiz

05/02/2016 20:37

Adelina Berisha sot ka publikuar këngën e saj më të re në bashkëpunim me një reper të ri, Robb Daddy, shkruan lajmi.net.

Kënga titullohet ‘Erën e saj’ dhe është punuar nga Zzap&Chriss ku tashmë është nën menaxhimin e tyre.

Videoklipi është punuar nga XL Films dhe Adelina shfaqet shumë seksi./lajmi.net.

YouTube player