Adelina Berisha dhe sukseset e saj të njëpasnjëshme (Video) – Lajmi.net
Adelina Berisha dhe sukseset e saj të njëpasnjëshme (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:38, 2 May 2017
Karrierë muzikore e nisi qysh në fëmijërinë e hershme e sot Adelina Berisha vazhdon të ketë ende sukses.

Të jesh kaq gjatë në skenë dhe të arrish të qëndrosh gjithmonë në krye nuk është edhe aq e lehtë por ajo po ia del shumë mirë, shkruan lajmi.net

Emri i Adelinës përveç për linjat trupore që ndodhë zakonisht, po përmendet shpesh edhe për sukseset e fundit.

Kënga ‘NA’ ishte projekti i fundit që Adelina e solli në tregun muzikor shqiptar.

Kjo këngë rezultoi me një sukses të madh vetëm në minutat e para të publikimit, gjë që dëshmon se ajo mbetet energjike dhe në top formë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO