Acerbi zyrtarizohet te Lazio – Lajmi.net
Acerbi zyrtarizohet te Lazio
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoSerie ASport 21:07, 11 July 2018
Francesco Acerbi është zyrtarizuar te Lazio.

Mbrojtësi italian është larguar nga Sassuolo, për t’u transferuar te skuadra nga kryeqyteti italian, Lazio.

Lajmi për transferimin e 30 vjeçarit është bërë i ditur në faqen zyrtare të Lazios, shkruan lajmi.net.

Acerbi ka qenë pjesë e Sassuolos që nga viti 2013, ku ka regjistruar 157 ndeshje. Ai në karrierën e tij ka qenë pjesë edhe e Genoas, Chievos e Milanit./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO