Abrashi dëmtohet dhe mbyll sezonin, ja çfarë i bëjnë shokët e Kombëtares – Lajmi.net
Abrashi dëmtohet dhe mbyll sezonin, ja çfarë i bëjnë shokët e Kombëtares
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 14:50, 14 March 2018
Urimin e parë për “pitbullin” e ka bërë Taulant Xhaka në Instagram, i cili ka postuar një foto me Abrashin.

Amir Abrashi, ka mbyllur sezonit pasi ka këputur ligament dhe dëmtimi i 27-vjeçarit kërkon një kohë të gjatë për rikuperim.

Mesfushorit shqiptar i kanë ardhur në mbështetje futbollistët e Kombëtares, të cilët i japin kuraje Abrashit për t’ia dalë. Urimin e parë për “pitbullin” e ka bërë Taulant Xhaka në Instagram, i cili ka postuar një foto me Abrashin.

Më pas me radhë, Mergim Mavraj, Eros Grezda, Arlind Ajeti dhe Emir Lenjani. Një atmosferë e këndshme kjo brenda grupit Kombëtar.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO