A u sulmua Hashim Thaçi?

Disa media raportuan se është sulmuar me ngjyrë zëvendëskryeministri i Kosovës Hashim Thaçi, por kjo nuk del të jetë e vërtetë, raporton lajmi.net.

Lajme

26/01/2016 13:06

Përderisa Vetëvendosje e mohojnë ta kenë bërë një gjë të tillë, burime brenda kabinetit  të Thaçit thonë se ai që nga mëngjesi ishte në takime në zyrë dhe nuk dinë për çfarë sulmi bëhet fjalë./ Lajmi.net