A u sqarua me Alban Ramosajn për “reagimin” që bëri bujë, flet Olti Curri

Mosarritja e Shqipërisë në finalen e Eurovisionit nxiti mjaft debate në skenën shqiptare edhe sa i përket përzgjedhjes së përfaqësuesit të Shqipërisë.

ShowBiz

04/06/2022 16:36

Në media qarkulloi një lajm, si reagim i Alban Ramosajt, ku e tëra ishte një shaka e Olti Currit.

Këtë shaka, nuk e priti mirë këngëtari duke paralajmëruar padi ndaj tij, e ky i fundit i tha se është i gatshëm për çdo përballje.

Së fundmi dyshja ishin pjesëmarrës në festivalin “Netet e klipit shqiptar”.

A folën Olti dhe Albani dhe a i kanë sqaruar gjërat që kanë pasur mes tyre, këtë  e kuptoni në materialin e përgatitur nga “Mirage”. /Lajm.net/

YouTube player