A po vëreni ndonjë dallim teK Era? (FOTO)

Duket se këngëtarja nuk i ka pëlqyer trupi saj, megjithëse ka marr lëvdata të shumta nga fansat për një trup për tu marr lakmi. Është fjala për Era Istrefin, e cila ka zbuluar se pas ushtrimeve intensive në palestër për tre muaj, ka ardhur deri tek trupi që ka ‘ëndërruar’. Ajo së fundi ka publikuar…

ShowBiz

06/03/2015 22:56

Duket se këngëtarja nuk i ka pëlqyer trupi saj, megjithëse ka marr lëvdata të shumta nga fansat për një trup për tu marr lakmi.

Është fjala për Era Istrefin, e cila ka zbuluar se pas ushtrimeve intensive në palestër për tre muaj, ka ardhur deri tek trupi që ka ‘ëndërruar’.

Ajo së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, ku shihet se si është dukur më parë dhe si duket trupi saj pas ushtrimeve.

Ndërsa ‘fajtor’ për këtë trup perfekt të këngëtares është trajneri personal i saj, Egzon Hyseni, të cilin ajo ditë më parë e ka falënderuar për ndihmesën që po i jep për të arritur deri tek një trup joshëse dhe që do të ia kenë zili gjinia femërore.