“A po të fol rakia a ti”, Monika në debat të ashpër me Ganiun

Monika Salihu është një ndër banorët e shtëpisë së Big Brother Vip Kosova e cila i është shmangur gjithmonë debateve. Gjatë prajmit të sotëm u shfaqën disa biseda që Shqipja me Adrin kishin bërë për banorët, shkruan lajmi.net. Për Ganiun u tha se është gjithmonë nën ndikim të alkoolit e në këtë bisedë u inkuadrua…

ShowBiz

20/11/2023 21:53

Monika Salihu është një ndër banorët e shtëpisë së Big Brother Vip Kosova e cila i është shmangur gjithmonë debateve.

Gjatë prajmit të sotëm u shfaqën disa biseda që Shqipja me Adrin kishin bërë për banorët, shkruan lajmi.net.

Për Ganiun u tha se është gjithmonë nën ndikim të alkoolit e në këtë bisedë u inkuadrua edhe Monika.

“A po të fol rakia a ti” i tha Monika Ganiut dhe kjo e acaroi shumë atë.

Ganiu për një kohë të gjatë është akuzuar nga Shqipja dhe banorët e tjerë që pin shumë alkool. /Lajmi.net/ 

YouTube player