“A po përpiqesh të joshësh dikë brenda në shtëpi”, Semi vihet në siklet nga banorët

16:02 | 22 Tetor 2021

Brenda shtëpisë së Big Brother ka ardhur një zarf.

Në të ishin të listuar disa pyetje për të nominuarit e javës, e që këto pyetje u lexuan nga Arjola Demiri.

Pyetjet aty ishin bërë nga banorët e që padyshim kishte edhe nga ato provokuese, e të tilla më shumë kishte për Semi Jaupajn.

1. Kur do përfundosh së qëni një mendje dhe një trup me Donaldin?

Nuk jam një mëndje dhe në trup me Donaldin.

2. A do ndryshonte loja nëse Donaldi nuk do ishte konkurent?

Jo aspak, do ishte po njësoj.

3. A mendon se do eleminohesh këtë javë?

Jo, nuk besoj se do dal unë.

4. A të ka bërë më dinamike nominimi?

Jo, jam njësoj siç kam qenë çdo ditë.

5. Kë do doje të takoje sapo të lije shtëpinë e “Big Brother”?

Do doja të takoja mamin.

6. A po përpiqesh të joshësh dikë brenda shtëpisë së “Big Brother”?

Nuk po josh askënd, nëse do doja ta bëja më besoni që do kuptohesha.

Ndryshe, Semi është komentuar shumë për raportin e saj me Donaldin, duke qenë se është edhe mikesha e ngushtë e Bora Zemanit, ndërsa Donaldi, ish i dashuri i moderatores.