A po paralajmëron Semi dasmën e Borës dhe Donaldit?

Bora dhe Donaldi vazhdojnë e komentohen për lidhjen e tyre. Pasi konfirmuan ribashkimin, dyshja nuk kursejnë fotot me njëri-tjetrin, shkruan lajmi.net. Vetëm së fundmi Bora publikoi një foto krah partnerit, por këtë herë vëmendjen e ka tërhequr një detaj tjetër. Mes shumë komentesh ka rënë në sy komenti i Semi Jaupajt, e cila është mikeshë…

ShowBiz

28/11/2022 11:53

Bora dhe Donaldi vazhdojnë e komentohen për lidhjen e tyre.

Pasi konfirmuan ribashkimin, dyshja nuk kursejnë fotot me njëri-tjetrin, shkruan lajmi.net.

Vetëm së fundmi Bora publikoi një foto krah partnerit, por këtë herë vëmendjen e ka tërhequr një detaj tjetër.

Mes shumë komentesh ka rënë në sy komenti i Semi Jaupajt, e cila është mikeshë e ngushtë e dyshes.

Këngëtarja ka komentuar emojin e një nuseje dhe ndjekësit menjëherë kanë vërshuar nga komentet: “Ka ndonjë risi?”, “Kemi dasmë?”, “Kur është data e dasmës?”.

Mbetet të shihet nëse kemi diçka të re mes tyre./Lajmi.net/