A mund ta gjeni se çfarë fshihet në këtë foto? – Lajmi.net
A mund ta gjeni se çfarë fshihet në këtë foto?
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 17:45, 14 September 2018
Kjo foto ka habitur miliona përdorues të internetit.

Përdoruesit e REDDIT janë të habitur nga ky objekt “i padukshëm” i fshehur në foto – kështu që mund të shihni se çfarë është?

Iluzione optike janë bërë për të tronditur trurin dhe disa mund t’ju lënë me gojë hapur, transmeton lajmi.net.

Në foto, duket se ekziston një gomë e vogël para syve dhe një doreze dere.

Por nëse ju shikoni më nga afër, ka diçka tjetër që fshihet në foto. A e dini se çfarë është?

Foto në të vërtetë tregon një makinë të zezë të pastër dhe lëmuar deri në pikën që është bërë e padukshme. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO