A mund ta gjeni emotikonin e mërzitur në këtë fotografi? – Lajmi.net
A mund ta gjeni emotikonin e mërzitur në këtë fotografi?
Autori: Lajmi.net FunKuize 21:11, 31 January 2019
Keni ca kohë për të shpenzuar? Atëherë ndiqni këto fotografi.

Duket se “puzzle”-t nuk janë humbje kohe, por se ato gjithashtu mund të ndihmojnë në mbajtjen e trurit në formë, transmeton lajmi.net.

Sfida e kësaj radhe është që të gjeni emotikonin e mërzitur në mesin e emotikonave të lumtur në fotografinë e mëposhtme.

A arritët ta gjenit ende? Nëse jo, atëherë përgjigjen e keni në fotografinë e mëposhtme. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO