“A je pendu”, publikohet kënga e Flamurit e Ilirit

Flamur Plakiqi dhe Ilir Rubovci, kanë publikuar projektin e ri muzikor. “A je pendu”, titullohet kënga e dyshes, shkruan lajm.net. Për tekstin është përkujdesur Deyzoh e Saia ndërsa kënga është finalizuar edhe në aspektin vizual. “Amia Studio” është kujdesur për videokilpin e projektit muzikor. /Lajmi.net/

ShowBiz

24/11/2022 20:33

Flamur Plakiqi dhe Ilir Rubovci, kanë publikuar projektin e ri muzikor.

“A je pendu”, titullohet kënga e dyshes, shkruan lajm.net.

Për tekstin është përkujdesur Deyzoh e Saia ndërsa kënga është finalizuar edhe në aspektin vizual.

“Amia Studio” është kujdesur për videokilpin e projektit muzikor. /Lajmi.net/

YouTube player