“A je me najkon?” – Alban Ramosaj publikon këngën e re

Këngë të re ka lansuar edhe artisti Alban Ramosaj. “A je me najkon” titullohet kënga e Albanit, shkruan lajmi.net. Për tekstin dhe muzikën e këngës është kujdesur vetë artisti. Ndërsa Marko Polon është përkujdes për producimin e këngës. /Lajmi.net/ 

ShowBiz

13/08/2022 15:29

Këngë të re ka lansuar edhe artisti Alban Ramosaj.

“A je me najkon” titullohet kënga e Albanit, shkruan lajmi.net.

Për tekstin dhe muzikën e këngës është kujdesur vetë artisti.

Ndërsa Marko Polon është përkujdes për producimin e këngës.

/Lajmi.net/ 

YouTube player