“A flet më me Mevlanin?”, Ledjana i jep fund dilemës

Gjatë ditës së djeshme ish- konkurrentja e “Përputhen 2”, Ledjana ka qenë e ftuar në Shqipëria Live për herë të parë.

ShowBiz

17/11/2021 09:27

Ajo aty u pyet për pyetjen që më shumti e bezdis atë, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë Ledjana është përgjigjur se pyetja më e shpeshtë dhe më e bezditshme për të është “A flet ende me Mevlanin?”.

Ish-konkurrentja sqaroi se në momentin që merr këtë pyetje ajo vendos ta shmang atë, ndërsa disa javë më parë ka treguar për publikun se nuk ka kontakte me Mevlanin tashmë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shqipëria Live (@shqiperialive_tch)

Por, Ledjana gjithashtu ka pranuar që profilin më të madh që e ka krijuar, është falë Mevlanit./Lajmi.net/