A është në lidhje dashurie Valza Zhegrova? Përgjigjet këngëtarja

Valza Zhegrova ka treguar se a është në lidhje dashurie.

ShowBiz

09/03/2019 09:50

Valza Zhegrova ishte e ftuar së fundi në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja po finalizon projektin e ri, të cilin kësaj radhe e sjell në bashkëpunim me një artist, e detajet e kësaj kënge ajo i ka zbuluar për “Mirage”.

Përveç jetës profesionale, Valza ka folur edhe për jetën private, meqë rast tregoi se a është në lidhje dashurie.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni përgjigjen e Valzës. /Lajmi.net/

YouTube player