A është ndarë Korabi nga bashkëshortja? Kjo është e vërteta – Lajmi.net
A është ndarë Korabi nga bashkëshortja? Kjo është e vërteta
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:09, 14 September 2018
Korab Shaqiri ka qenë i ftuari i radhës në emisionin e parë të këtij sezoni në emisionin e shoubizit "Mirage".

Muaj më parë, u përhap lajmi se këngëtari është ndarë nga bashkëshortja e tij, shkruan lajmi.net.

Për “Mirage”, Korabi vendosi të tregojë të vërtetën e lajmeve që qarkulluan rreth ndarjes së tij me gruan.

Ndër të tjera, ai ka folur edhe për projektet e reja muzikore që planifikon t’i publikojë së shpejti.

Në linkun e mëposhtëm ndiqeni videon e intervistës së plotë të Korab Shaqirit për “Mirage”. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO