A është ky postim i Lyrical Son thumb për reperët? – Lajmi.net
A është ky postim i Lyrical Son thumb për reperët?
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:59, 11 February 2019
Lyrical Son ka habitur me një postim në Instagram.

Lyrical Son ka postuar një foto, në të cilën shihen disa shkronja të tastierës, të cilat shërbejnë për të kopjuar, shkruan lajmi.net.

“Tastiera e reperave te sotit”, janë fjalët që Lyrical Son ia ka shoqëruar këtij postimi.

Se a është ky thumbim për dikë prej reperëve apo kujt ia ka dedikuar këto fjalë, Lyrical Son nuk ka preferuar të jap sqarime në këtë postim.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Lyrical Son është “Menemadhe”, këngë kjo në duet me Ledri Vulën dhe Mc Kreshën. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO