A është ky mashkulli të cilit ia dedikoi këngë ‘Marova’ Fifi?

23:30 | 19 Nentor 2019

Fifi ka pozuar krah një mashkulli.

Këngëtarja Fifi është rikthyer në festivalin e këngës “Kënga Magjike”, shkruan lajmi.net.

Ajo do të konkurrojë me këngën “Marova”, teksti i së cilës ka prekur shumë zemra e kënga u pëlqye mjaft shumë nga publiku.

Pasi kënga bëri shumë klikime për pak ditë, ndjekësve u interesonte ta dinin se pas kujt ‘maroi’ këngëtarja.

Fifi e ka publikuar më pas një foto në krahët e një mashkulli dhe dyshohet se kënga i dedikohet atij.

Këngëtarja akoma nuk ka folur lidhur me këtë çështje mirëpo mbetet të shihet se a është ai mashkulli të cilit ia ka dedikuar këngën./Lajmi.net/