A është kjo shqiptarja më ‘hot’ e të gjitha kohërave? (Foto)

Modelja Edlira Rukaj është me origjinë shqiptare, por prej vitesh jeton mes Greqisë dhe Francës.

ShowBiz

25/01/2016 15:13

Rukaj është njohur si një prej modeleve e cila ka preferuar të thyejë tabu duke pozuar topless apo foto të tjera provokuese.