A është kjo farmacistja më seksi që e keni parë ndonjëherë?

Zeshkanja seksi e cila po njihet si farmacistja e 'Love Island' po 'çmend' rrjetin.

ShowBiz

03/06/2019 12:56

Shikuesit e ‘Love Island’ në Britani i presin seri të nxehta, pasi farmacistja seksi Anna Vakili premton se do të trondisë me format e saj, shkruan lajmi.net.

Anna është një zeshkane tërheqëse e cila ka bërë për vete një numër të madh ndjekësish në rrjete sociale.

Ajo në Instagram ka publikuar fotografi të ndryshme me të cilat ka bërë që të gjithë ta quajnë Kim Kardashian 2.

Anna Vakili ka publikuar edhe foto në bikini dhe disa prej imazheve ku është shfaqur më joshëse ua sjellim në vazhdim./Lajmi.net/