A është kjo e dashura e Ledrit? Ky detaj flet shumë – Lajmi.net
A është kjo e dashura e Ledrit? Ky detaj flet shumë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:12, 15 April 2019
Krahas jetës profesionale, Ledri Vula vazhdimisht komentohet edhe për jetën private.

Ledri Vula prej kohësh flitet për një lidhje dashurie, por reperi asnjëherë nuk e ka konfirmuar këtë gjë, shkruan lajmi.net.

Mbrëmë, ai bashkë me disa prej emrave të njohur të estradës ishin të ftuar në ditëlindjen e Vlera Fetahut.

Në atë ndejë ishte edhe Sara Hoxha, vajza për të cilën kohë më parë u tha se është e dashura e Ledrit, kjo për shkak të disa imazheve që qarkulluan në rrjete sociale.

Ani pse reperi nuk e ka konfirmuar këtë gjë, kjo bëri të gjithë të aludojnë sërish në atë se kjo vajzë është e dashura e Ledrit.

Megjithatë, e vërteta mund të kuptohet nga vetë reperi apo vajza në fjalë. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO