A e njoftoi Kylie Jenner gjininë e fëmijës së dytë?

21:29 | 22 Shtator 2021

Shumë nxituan të supozojnë se ajo po pret një djalë pasi ajo zbuloi koleksionin e saj të ri Kylie Baby.

Shumë fansa kanë arritur në përfundimin se cila është gjinia e fëmijës së dytë të Kylie Jenner sipas fushatës së saj të funditFansat po spekulojnë se Kylie Jenner tashmë ka bërë një njoftim për zbulimin e gjinisë, shkruan The News.

Shumë nxituan të supozojnë se ajo po pret një djalë pasi ajo zbuloi koleksionin e saj të ri Kylie Baby, transmeton lajmi.net.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

“Jam shumë e emocionuar të prezantoj @kyliebaby me ju, ishte një ëndërr e imja për të zhvilluar kujdes të pastër, të sigurt, efektiv dhe të ndërgjegjshëm për foshnjën kur u bëra nënë”, shkroi ajo në postimin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Në xhirime Kylie dhe vajza e saj trevjeçare Stormi Webster u veshën me blu për xhirimin promovues. Shumë nxituan të supozojnë se Kylie ka lënë të kuptohet se ajo është duke pasur një djalë./Lajmi.net/