A e njihni këngëtarin e njohur në foto?

ShowBiz

23/05/2022 10:02

Djali që shihni në foto, sot është njëri ndër këngëtarët më të pëlqyer dhe të suksesshëm shqiptar.

E sigurisht që bëhet fjalë pikërisht për Alban Skënderaj, shkruan lajmi.net.

Këngëtari e ndau vet këtë imazh në rrjete sociale.

“Lëri ëndrrat të jenë krahët tua.”, ka shkruar ai.

Ndryshe, projekti i fundit i Albanit është kënga e titulluar “Dalëngadalë” ku në videoklipin e të cilit u shfaq edhe gruaja e tij, Miriami./Lajmi.net/