A e keni ditur se Robert Berisha ka një fëmijë jashtë martese? (Foto)

Robert Berisha ka një fëmijë jashtë martese.Vajza quhet Arona Berisha.

ShowBiz

16/10/2015 13:48

Madje, për këtë është në dijeni edhe vetë këngëtarja shqiptare dhe bashkëshortja e Robertit, Nora Istrefi.

Por, Roberti ishte në lidhje me nënën e fëmijës para se ky i fundit të martohet me Norën. Burimet e Telegrafit thonë se vajza nëntë vjeçare jeton në kryeqytetin britanik të Londrës.

Kujtojmë se Nora dhe Roberti muaj më parë janë bërë prindër të një vajze, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Rene./telegrafi

 Arona-Berisha-3Arona-Berisha-2