“A e ke numrin e këmbës 72?”, Agnesa Vuthaj i kthehet ndjekësit me këtë përgjigje

Një detaj në foton e fundit të Agnesës ka marrë vëmendjen.

ShowBiz

07/06/2020 14:00

Agnesa Vuthaj së fundmi e ka publikuar një foto ku shfaqet natyrale në një ambient modern, shkruan lajmi.net.

Ajo po e mbante në dorë një libër mirëpo nuk ishte ky detaji që ra në sy.

Ka qenë pikërisht këmba e Agnesës e cila në foto duket e madhe, ajo e cila e ka marrë vëmendjen e ndjekësve.

Dikush prej tyre madje e ka pyetur nëse e ka numrin e këmbës 72 dhe nuk ka munguar përgjigja epike e saj.

“39 e kam nr e kames…mos ju besoni fotove se gjithçka duket më e madhe. Kursene edhe emergjencën se ka akoma me Covid”, ka shkruar ajo./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CBGKckOHWer/