A e dashuron ende Don Xhonin? Modelja ruse me përgjigje pak të pritshme

Ata janë ndarë tashmë e ribashkuar disa herë. Bëhet fjalë për çiftin e shumëpërfolur, reperin Don Xhoni dhe modelen ruse, Ariana Lirey. Megjithatë, lidhja e tyre ka bërë bujë të madhe për shkak të postimeve në rrjete sociale. Ndonëse i kanë dhënë fund sërish romancës së tyre, ata vazhdojnë të jenë cak i mediave. Së…

ShowBiz

30/09/2023 10:23

Ata janë ndarë tashmë e ribashkuar disa herë.

Bëhet fjalë për çiftin e shumëpërfolur, reperin Don Xhoni dhe modelen ruse, Ariana Lirey.

Megjithatë, lidhja e tyre ka bërë bujë të madhe për shkak të postimeve në rrjete sociale.

Ndonëse i kanë dhënë fund sërish romancës së tyre, ata vazhdojnë të jenë cak i mediave.

Së fundmi modelja është pyetur sërish në lidhje me reperin kosovar përmes ‘pyetje-përgjigje’ që ka zhvilluar me ndjekësit në Instagram.

“A e do akoma Don Xhonin? Jeni një çift i bukur”, iu drejtua një ndjekëse.

“Jo, e dua lirinë dhe jetën. Nuk më intereson”, u shpreh ajo.

Bukuroshja ka qenë muaj më parë pjesë e një prej klipeve të tij të realizuar në Mal të Zi.