A duhet të cenzurohen këngët të cilat promovojnë drogë? Ja çfarë thonë qytetarët – Lajmi.net
A duhet të cenzurohen këngët të cilat promovojnë drogë? Ja çfarë thonë qytetarët
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:59, 2 February 2019
Qytetarët kanë shprehur mendimet e tyre lidhur me ndalimin e transmetimit të këngëve që promovojnë drogën.

Në rubrikën “VoxPop” të emisionit “Mirage”, qytetarët janë pyetur lidhur me temën e fundit që bëri bujë në shtypin mediatik, për promovimin e drogës përmes këngëve, shkruan lajmi.net.

Qytetarët tregojnë nëse duhet të lejohet promovimi i drogës në projekte muzikore apo jo, duke dhënë një arsye.

Për t’i mësuar përgjigjet e tyre ndiqni storien e mëposhtme. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO