Të Infektuar: 1123

Të Shëruar: 847

Të Vdekur: 30

A do të shfaqej në pasarela si modele nëse i jepet rasti? Flet Rina Balaj

23:25 | 20 Prill 2019

Rina Balaj ka treguar se a do të pranonte të sfilonte si modele në pasarela mode, pasi performoi në “Prishtina Fashion Night”.

Prishtina Fashion Night ka prezantuar koleksionet Pranverë-Verë 2019, shkruan lajmi.net.

Ekipi i emisionit “Mirage” e ka përcjellë nga afër këtë event dhe sjell detaje nga ajo që ndodhi në atë vend.

Në një intervistë dhënë për kamerën e “Mirage”, Rina pasi performoi në “Prishtina Fashion Night” foli për emocionin dhe tregoi nëse do ta shihnim në një sfilatë mode nëse do i jepej mundësia.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni përgjigjen e Rina Balajt. /Lajmi.net/