A do të jetë ky shkëmbimi më i madh në histori të futbollit? – Lajmi.net
A do të jetë ky shkëmbimi më i madh në histori të futbollit?
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliMerkatoPremier LeagueSport 16:29, 16 April 2018
Transferime të mëdha janë bërë gjithmonë mes Manchester Unitedit dhe Real Madridit.

Mjafton të përmendin Cristiano Ronaldon dhe David Beckhamin.

Lëvizje të kësaj peshe, mund të kemi edhe në verën e këtij viti.

‘Don Balon’ raporton se Manchester United do të përfshijë në ofertën për Gareth Bale edhe mesfushorin Paul Pogba.

Ylli uellsian është në rrugën e largimit nga ‘Santiago Bernabeu’ shkaku i paraqitjeve të pakta dhe mungesës së besimit të trajnerit Zidane në të.

Këtë situatë do ta shfrytëzojë Jose Mourinho, duke i bërë një ofertë interesante kampionëve të Evropës./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO