48 orë ndalim për babain që plagosi djalin në Ferizaj – Lajmi.net
48 orë ndalim për babain që plagosi djalin në Ferizaj
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 10:02, 16 April 2019
Prokuroria Themelore në Ferizaj, Departamenti për Krime të Rënda, njofton që policia ka arrestuar të dyshuarin R.M., dhe  njëjti me vendim të prokurorit është ndaluar për 48 orë.

Sipas informacioneve të para, i njëjti dyshohet që sot më 16 Prill 2019, pas një mosmarrëveshje ka plagosur djalin e tij.

“I dëmtuari është dërguar për trajtim mjekësor në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK) dhe  gjendja e tij është jashtë rrezikut për jetë”, njoftoi Prokuroria Themelore në Ferizaj. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO