47 vjeçarja më seksi që keni parë ndonjëherë (Foto)

Është padyshim për t’u lakmuar e gjithë pamja e një 47 vjeçare si Nicole Murphy.

ShowBiz

21/08/2017 23:59

Ajo përpos që kujdeset mirë për veten i bë edhe të tjerët të mahniten me çdo dalje të saj.

Së fundi ajo është parë në rrugët e Beverly Hills e veshur me veshje sportive dhe duke vënë në pah linjat e saj trupore që edhe një 20 vjeçare duhet t’ua ketë lakminë.