38 aksidente për 24 orë – Lajmi.net
38 aksidente për 24 orë
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 9:45, 16 April 2019
Foto: Ilustrim
Gjatë ditës së djeshme në tërë vendin janë regjistruar 38 aksidente.

Policia e Kosovës, ka bërë të ditur se gjatë ditës së djeshme në tërë vendin kanë ndodhur 38 aksidente trafiku, shkruan lajmi.net.

Nga këto 38 aksidente, 12 prej tyre kanë qenë me lëndime trupore, kurse 26 vetëm me dëme materiale.

Po ashtu, sipas raportit policor, gjatë ditës së djeshme policia ka shqiptuar 1 mijë e 103 tiketa trafiku për kundërvajtje të ndryshme. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO