Të Infektuar: 106.192

Të Shëruar: 97.057

Të Vdekur: 2.202

30-vjeçari shqiptar hidhet nga lartësia, përfundon në spital

23:14 | 1 Gusht 2020

Një tentativë vetëvrasje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Një 30-vjeçari dyshohet se është hedhur nga lartësia në zonën e Unazës së Re.

‘Më datë 01.08.2020, rreth orës 20:15, në Unazë të Re, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia shtetasi O.H., 30 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.” – njofton policia.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.