2Ton publikon këngën e re (Video)

Reperi nga Ferizaj, Arton Avdyli i njohur me emrin artistik 2Ton ka publikuar këngën e tij më të re “Pikë”.

ShowBiz

06/02/2016 22:21

Për tekstin e këngës është përkujdesur vet reperi, kurse muzika është bërë nga ai dhe Bini.

Për videoklipin është përkujdesur Max Production.

YouTube player