2Ton po feston ditëlindjen, ja sa vjeçar është bërë

Reperi 2Ton sot ka një ditë të veçantë.

ShowBiz

08/11/2017 08:15

Ai feston ditëlindjen e 28-të dhe për këtë ditë me rëndësi për të ka marrë shumë urime nga miqtë, kolegët dhe fansat e shumtë, shkruan lajmi.net

Kjo ditëlindje është shumë e veçantë për të, pasi po e feston të mbushur me shumë suksese në karrierën e tij.

2Ton është një nga repartistët më të dashur nga publiku që gjithë këto arritje i  bëri përmes forcave të veta.

Shumë urime, 2Ton./Lajmi.net/