2Ton ndan një pjesë të këngës së re

2Ton si duket shumë shpejt vjen me një tjetër projekt.

ShowBiz

08/06/2020 16:56

2Ton para disa javëve kishte njoftuar se është duke punuar në projekte të reja muzikore, dhe si duket reperi është drejt finalizimit të këngës, shkruan lajmi.net.

Ai gjatë ditës së sotme në profilin e tij në Instagram ka ndarë një video ku shfaqet në veturë me një vajzë, dhe në sfond kishte lëshuar këngën e re.

“Boni t’fala” përndryshe titullohet projekti i fundit i lansuar nga 2 Ton në kohe karantine. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CBLMX6_jMnM/