Pritet të jetë hit i vërtetë – publikohet kënga e re e Luizit

Këngëtari nga Shkodra, Luiz Ejlli, ka publikuar këngën e re me titull “Përjetësisht”. Për tekstin dhe melodinë është kujdesur Bardhi. Kënga është produkt i Çelik Lipës. Me këngën “Përgjithmonë” këngëtari më i përfolur i momentit pritet të thyejë rekorde. Ai ka vendosur të vijë me një solo, pas bashkëpunimit me Donald Veshaj, që arriti miliona…

ShowBiz

03/06/2023 20:12

Këngëtari nga Shkodra, Luiz Ejlli, ka publikuar këngën e re me titull “Përjetësisht”.

Për tekstin dhe melodinë është kujdesur Bardhi.

Kënga është produkt i Çelik Lipës.

Me këngën “Përgjithmonë” këngëtari më i përfolur i momentit pritet të thyejë rekorde.

Ai ka vendosur të vijë me një solo, pas bashkëpunimit me Donald Veshaj, që arriti miliona shikime.