2po2 së shpejti me album, fansat e presin me padurim publikimin

Fansat mezi po e presin publikimin e albumit të 2po2.

ShowBiz

08/06/2020 09:44

2po2 që nga fillimet e para të karrierës e edhe sot është një prej emrave më të dashur për publikun, shkruan lajmi.net.

Karriera muzikore, sukseset e arritura me projektet tekstet e të cilave gjithmonë kanë pasur tematikë të veçantë, vazhdon që të jetë në kulm.

2po2 së shpejti do ta publikojë albumin dhe fansat po e presin me padurim. Kjo vihet re në disa komente të bëra në një postim në faqen ‘Hip Hop Shqip’.

Besniku nuk publikon shpesh këngë mirëpo ato që i sjell menjëherë shndërrohen në hite./Lajmi.net/