2po2 dhe Ermal Fejzullahu sonte sjellin ‘Palaço’ (Foto)

Sonte publikohet videoklipi i radhës i njërës nga këngët e albumit të 2po2, '2020'.

ShowBiz

03/12/2016 13:26

Kënga titullohet ‘Palaço’ ku 2Po2 e ka realizuar enkas për adhuruesit e tij të kahmotshëm të cilët kanë nostalgji për këngët e vjetra.

Kjo është kënga e radhës dhe një nga bashkëpunimet e shumta të reperit me artistë të njohur të skenës sonë muzikore, si Ledri Vula e Unikkatil./lajmi.net

https://www.instagram.com/p/BNjUOD_Bc6i/?taken-by=besnik2po2

https://www.instagram.com/p/BNaMm23ApMr/?taken-by=ermal.fejzullahu