2po2 bëhet romantik për ditëlindje të bashkëshortes

Besnik Canolli e ka uruar publikisht bashkëshorten për ditëlindje.

ShowBiz

17/10/2019 08:18

Sot është një ditë e veçantë për Besnik Canollin dhe bashkëshorten e tij, shkruan lajmi.net.

Kjo pasi ajo sot feston ditëlindjen dhe me këtë rast 2po2 është bërë romantik duke i dhuruar një buqetë me lule dhe uruar me fjalët më të mira publikisht.

“Vetëm rozë për dashurinë tonë të përjetshme”, ka shkruar ai pranë publikimit të fotografisë në llogarinë e tij në Instagram./Lajmi.net/