23-vjeçari shkodran vritet nga shoku i tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur orët e para të mëngjesit të sotëm. Një 23 vjeçar është goditur me thikë në Hot i Ri të Shkodrës.

Lajme

02/04/2018 07:33

Kolë Fermosi është goditur nga 24 vjeçari Kristian Shkambi ku si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën.

Sipas policisë dy të rinjtë janë konfliktuar në lokal, pastaj ata kanë dalë jashtë dhe kanë filluar perleshje fizike. Në një moment Kristian Shkambi ka nxjerrë thikën dhe e ka goditur 23 vjeçarin.