20-vjeçarja në Tiranë gjendet e vetëvarur nga familjarët e saj

Një ngjarje e rëndë është raportuar mbrëmjen e kësaj të diele në Tiranë. Policia bën me dije se në rrugën “Panorama” në kryeqytet është gjetur e pajetë nga familjarët një 20 vjeçare. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. Njoftimi i policisë: Më datë 21.08.2022, në rrugën “Panorama”,…

Lajme

21/08/2022 22:40

Një ngjarje e rëndë është raportuar mbrëmjen e kësaj të diele në Tiranë. Policia bën me dije se në rrugën “Panorama” në kryeqytet është gjetur e pajetë nga familjarët një 20 vjeçare.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Më datë 21.08.2022, në rrugën “Panorama”, në banesë është gjetur nga familjarët e pajetë, e vetëvarur, shtetasja T. V., 20 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.