20 minuta lojë në takimin Viktoria Plzen – Ballkani, ky është rezultati

Kanë kaluar 20 minuta lojë në përballjen në mes Viktoria Plzenit dhe Ballkanit në Ligën e Konferencës. Rezultati pas 20 minutave të para të lojës është i barabartë pa gola 0:0, shkruan lajmi.net. Ndeshja po zhvillohet në stadiumin “Dosan Arena” në Plzen të Çekisë. Sfida ndërmjet Viktoria Plzenit dhe Ballkanit është në kuadër të Grupit…

Sport

21/09/2023 21:19

Kanë kaluar 20 minuta lojë në përballjen në mes Viktoria Plzenit dhe Ballkanit në Ligën e Konferencës.

Rezultati pas 20 minutave të para të lojës është i barabartë pa gola 0:0, shkruan lajmi.net.

Ndeshja po zhvillohet në stadiumin “Dosan Arena” në Plzen të Çekisë.

Sfida ndërmjet Viktoria Plzenit dhe Ballkanit është në kuadër të Grupit C në Ligën e Konferencës.

Në këtë grup janë edhe Dinamo Zagrebi e Astana./Lajmi.net/