2 Ton sjell bashkëpunimin ‘Parameno’ me videoklip (Video)

Projekti i radhës i 2 Ton ka titullin 'Parameno' dhe është bashkëpunim me DJ. Viper.

ShowBiz

12/09/2015 20:54

2 Ton është bërë bashkë me Nurteel dhe Granit Gashin për të bërë muzikën e këngës ‘Parameno’, tekstin e së cilës e ka shkruar vetë këngëtari nga Ferizaji.

Kënga vjen si bashkëpunim i 2 Ton me Dj. Viper ndërsa vidoklipi është punuar nga Max Produktion, transmeton lajmi.net.

Kjo është kënga e radhës e artistit, pas hitit që ka bërë bujë të madhe këtë verë, ‘Ani nasht’./Lajmi.net

YouTube player