Ushtroi dhunë ndaj gruas së tij, arrestohet burri në Rahovec

Është arrestuar një burrë, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë psikike dhe fizike ndaj gruas së tij. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje. “Rahovec 23.04.2024-11:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që, i njëjti ka ushtruar  dhunë psikike dhe fizike ndaj viktimës femër kosovare me te cilën…

Lajme

24/04/2024 08:52

Është arrestuar një burrë, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë psikike dhe fizike ndaj gruas së tij.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Rahovec 23.04.2024-11:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që, i njëjti ka ushtruar  dhunë psikike dhe fizike ndaj viktimës femër kosovare me te cilën bashkëjeton qe tetë  vite. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në njoftim. /Lajmi.net/