Tre banorë të ri do të hyjnë brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania 3

Prajmi i Big Brother VIP Albania ka filluar, përveç eliminimeve do të këtë edhe diçka të re. Moderatori i këtij formati Ledion Liço, ka treguar që do të këtë edhe të hyrje të reja, shkruan lajmi.net. Ai ka thënë që do të këtë tri hyrje të reja. Ndërkohë, në nominim këtë jave kanë qenë, Meritoni,…

ShowBiz

24/02/2024 21:08

Prajmi i Big Brother VIP Albania ka filluar, përveç eliminimeve do të këtë edhe diçka të re.

Moderatori i këtij formati Ledion Liço, ka treguar që do të këtë edhe të hyrje të reja, shkruan lajmi.net.

Ai ka thënë që do të këtë tri hyrje të reja.

Ndërkohë, në nominim këtë jave kanë qenë, Meritoni, Romeo, Juli, Bardhi, Fationi, Gazi dhe Albi./Lajmi.net/

YouTube player